укррус

Телефони у Луцьку

  • (097) 714-28-28
  • (050) 714-28-28

Статті сайту

Дитячі коляски, які можна брати в салон літака

25/09/2017
З відкриттям кордонів в Україні почався справжній туристичний бум. Мандрувати стало набагато простіше, а тому і комфортніше.Але подорожуючим батькам однієї з проблем стала наявність в подорожі зручної, легкої, компактної дитячої коляски, яку можна було б брати з собою в салон літака. 

Українське весілля

25/08/2017
  Холодними вечорами я роблю собі гарячий міцний чай, сідаю у м"яке крісло  і поринаю у приємні спогади. Особливо  часто згадуються весілля, адже стільки подій за кілька днів гуляння не набереться і за пару років, тим паче коли весілля традиційно українське.

Дитячий сон

16/08/2017
З народженням малюка у батьків з'являється величезна кількість обов'язків по догляду за новонародженим. Це найнеспокійніший і найважчий період у житті, особливо якщо це перша дитина в сім'ї. Потрібно слідкувати не лише за повноцінним харчуванням малюка, його дозвіллям, навчанням але й за його здоровим сном.

Луцький зоопарк

08/08/2017
А ви уже відвідали оновлений Луцький зоопарк? Цей екзотичний куточок Луцька приємно здивує та принесе купу позитивних моментів не тільки вашим дітям, але й дорослим. З новим молодим та інніціативним директором в особі Людмили Денисенко, Луцький зоопарк отримав не лише реконструкцію закладу, а й безліч нових екзотичних тварин. На сьогодні зоопарк налічує ...

Луцький замок Любарта

20/04/2017
   Замок Любарта - унікальний історико-архітектурний пам'ятник кінця XIII - XIV століття, головна визначна пам'ятка Луцька - обласного центру Волинської області. Один з найбільших, найдавніших  і найкраще збережених в Україні замків. Це візитна картка міста. Разом з іншими старовинними спорудами замок Любарта входить до складу державного зап ...

Незамінна помічниця мами - няня

20/04/2017
В наші дні багатьом родинам все важче і важче обходитись без допомоги няні. З різних причин: мами або вчаться, або ведуть активний спосіб життя, продовжують працювати, або не впевнені в своїх педагогічних талантах і хочуть бачити поруч досвідченого професіонала. Якщо ж в сім'ї кілька дітей різного віку, без няні обійтися дуже важко. Далеко не всі можуть розр ...

Жовтяниця у новонароджених - причина і лікування.

09/11/2016
Якими тільки наші дітки не народжуються - червоними, синіми, зморщеними, з саднами і синцями, а інколи і жовтими. У цій статті ми з Вами обговоримо одне з незвичайних, для молодої мами, однак абсолютно нормальних явищ - дитячу жовтушку. Фізіологічна жовтяниця новонароджених - стан який не потребує лікування, однак її все одно потрібно діагностувати, якщо дит ...

Стандарти безпеки для дитячих автомобільних крісел. (Зміни)

06/06/2016
Стандарти безпеки для дитячих автомобільних крісел. (Зміни 2013р.) В даний час в Європі існують два стандарти безпеки для дитячих автокрісел, що діють паралельно: i-Size (ECRS 129) і ECE R44.Новий стандарт i-Size (ECRS 129) не замінює існуючий стандарт ECE R 44.04 вони обидва діють паралельно.

Дитячі поліклініки, лікарні, амбулаторії Луцька

02/06/2016
Коли захворює малюк, у багатьох батьків виникає паніка - що робити, як допомогти своєму скарбу,які ліки давати, як скоріше вилікувати малюка, до кого звернутися за допомогою? Ні в якому разі не займатеся самолікуванням, не знаючи точного діагнозу хвороби малюка, їдьте у найближчу поліклініку, а ні, то викликайти педіатра додому.

Дитячі розвиваючі центри Луцька

30/05/2016
Усі батьки мріють, щоб їх дітки були всебічно розвиненими, талановитими, розкутими, мали гарну пам’ять і відмінно вчилися. У цьому ім допоможуть дитячі центри раннього розвитку, які допомагають малюкам в ігровій формі засвоїти необхідні знання для успішного навчання в школі.